Përrallëza për fëmijë 1 vjeç

500 L

Categories: SKU: 9789928240002

Shijo këto përrallëza çdo ditë të javës. Një përmbledhje e mrekullueshme për fëmijët e moshës 1 vjeç. Në to do të gjesh një kone që ia ka ënda të luajë kukafshehthi, ca arushë e lepurushë mjaft të lezetshëm dhe shumë personazhe të tjera zbavitëse. Janë 7 përrallëza plot e përplot me aventura argëtuese që çdo fëmije 1 vjeç do t’i pëlqente t’i dëgjonte kurdoherë.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

195 x 230 mm

Nr. i faqeve:

48

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Përrallëza për fëmijë 1 vjeç”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm