Prek, Ndiej, Dëgjo: Krishtlindjet

Seria “Prek, ndiej, dëgjo

2000 L

Categories: SKU: 9789928384300

Festat janë më të bukura kur fëmijët tuaj prekin, dëgjojnë dhe ndiejnë materiale e tinguj të ndryshëm që lidhen me atmosferën festive. Si të gjithë librat e kësaj serie, edhe ky libër i mëson fëmijët ndërsa argëtohen.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

220 x 220 mm

Nr. i faqeve:

12

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Prek, Ndiej, Dëgjo: Krishtlindjet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm