Liza në botën e çudirave

800 L

Categories: SKU: 9789928003225

“Liza në botën e çudirave” është historia e një udhëtimi në atë botë dhe aventurat e jashtëzakonshme ku përfshihet Liza e vogël i çojnë lexuesit në një aventurë të mrekullueshme, ku mund të qeshin, zbaviten, takojnë personazhe të jashtëzakonshëm dhe prej ku nuk duan të kthehen më kurrë prapa.

Viti i botimit:

2019

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

160

Përkthyes:

Çlirim Mukli

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Liza në botën e çudirave”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm