Mësoj format me laps dhe gomë

400 L

Categories: SKU: 9789928349521

Ky libër është pjesë e serisë prej pesë librash “Mësoj… me laps me gomë”. E veçanta e kësaj serie është se për çdo libër ka një laps me gomë, me të cilin fëmija edhe mëson, edhe zhdërvjelltësohet, por edhe argëtohet. Ndihmojeni fëmijën që, pasi të plotësojë një faqe, t’ia fshini me një pece e t’ia nisë nga e para. Kështu, dalëngadalë do të mësojë të përvijojë katrorin, rrethin, drejtkëndëshin, trekëndëshin etj., duke bërë lojëra zbavitëse me figurat shumëngjyrëshe.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 290 mm

Nr. i faqeve:

16

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mësoj format me laps dhe gomë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm