Mirë se erdhe, bebush!

1000 L

Categories: SKU: 9789928349859

Me anë të këtij libri, do të kujtoni çastet më të bukura nga viti i parë i jetës së djalit tuaj, që nga ardhja në jetë, te ditët e para, te çastet e shënuara, te gjërat para, te koha e kaluar me familjen e miqtë…

Këtu mund të ruani fotografitë dhe kujtimet, gjërat e para dhe më të pëlqyerat. Në këtë mënyrë do të krijoni thesarin tuaj që e gjithë familja ta ketë e ta gëzojë për tërë jetën.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

225 x 225 mm

Nr. i faqeve:

20

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mirë se erdhe, bebush!”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm