Muzeumi i kapitullimit pa kushte

700 L

Categories: SKU: 9789994346806

Në këtë roman jashtëzakonisht origjinal, fragmentet e rigjetura vendosen në ekspozitë: imazhet dhe anekdotat, kujtimet e përziera që përbëjnë jetën e një gruaje.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

260

Përkthyes:

Ilira Shurbani

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Muzeumi i kapitullimit pa kushte”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm