Pallati prej letre

1300 L

Categories: SKU: 9789928005298

Një mëngjes të mrekullueshëm gushti, Eli Bishop niset të notojë në liqenin poshtë “Pallatit prej letre” – shtëpia e pushimit të familjes së saj në Kejp Kod. Kur zhytet nën ujë, përjeton sërish takimin pasionant të një nate më parë, në qoshen e shtëpisë që di të gjtiha të fshehtat e saj më të errëta, ndërsa i shoqi dhe e ëma bisedojnë me mysafirët brenda… Kështu fillon një shitori që shpaloset në njëzet e katër orë e pesëdhjetë vite, teksa tradhtia tronditëse e Elit e çon atë drejt vendimit që do t’i ndryshojë jetën.

Viti i botimit:

2022

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

436

Përkthyes:

Agim Doksani

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Pallati prej letre”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm