Përralla me princesha dhe sirena

1200 L

Categories: SKU: 9789928287311

Doni ta zbuloni vendin magjik të princeshave e të sirenave? Po t’i lexoni këto 14 përralla të këndshme, me siguri që do ta gjeni. E pastaj do t’ju duket edhe juve sikur po merrni pjesë në një konkurs dallgësh a në një ballo ose sikur po bisedoni me sirenat e fshehura në guaska a në shpellat-anije… Njihuni me sirenë Ajanën, me Maevën, bijën e vetme të mbret Akuariusit, me Shkumëzën, me princeshë Monën që iu desh të vinte syze e sa e sa të tjera. Ato do t’ju bëhen mike kur të ndiheni vetëm.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

230 x 300 mm

Nr. i faqeve:

116

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Përralla me princesha dhe sirena”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm