Përrallëza dhe vjersha për vogëlushët

1000 L

Categories: SKU: 9789928287304

Ky libër është hartuar për fëmijë të moshës nga 1 deri në 3 vjeç. Për ta janë edhe këto 32 përralla të shkurtra, me pak tekst, me fjalë të thjeshta dhe nganjëherë edhe me rimë. Atyre u kushtohen edhe plot ilustrime të mrekullueshme. Të gjitha këto u zgjojnë fantazinë, i bëjnë më të zhdërvjellët në të folur dhe, kuptohet, i zbavitin pa masë. Ata do të bëhen shokë me pinguinin Poldino, me shqiponjën e vogël Karlotë, me derrkuc Gastonin e me sa e sa personazhe të tjera.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

200 x 240 mm

Nr. i faqeve:

116

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Përrallëza dhe vjersha për vogëlushët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm