Seria: Mëso me Tedin

1000 L

Categories: SKU: 9789928287441

Bibliotekës së fëmijëve tuaj, të cilën po e krijoni dalëngadalë, po i shtohet edhe kjo seri e veçantë me figura ngjitëse. Seria “Mëso me Tedin” përbëhet nga 4 libra: “Në pyll”, “Në fermë”, “Në shtëpi” dhe “Në shkollë”. Ajo përmban veprimtari për parashkollorë dhe është hartuar nga një mësues. Përmes saj, duke bashkëpunuar me fëmijët tuaj, mund t’u tregoni atyre shumë gjëra për shkollën në mënyrën më të këndshme. Ka edhe një palë domino dhuratë. Në çdo libër shpjegohet se si mund të luani me to.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

140 x 140 mm

Nr. i faqeve:

10

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Seria: Mëso me Tedin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm