Rrëfenjat e Dimrit

500 L

Categories: SKU: 9789928287182

Zini një qoshk të ngrohtë dhe lexoni këtë përmbledhje me 7 rrëfenja të dimrit! Në to do të njiheni me Ronin, të cilit babi i bleu rroba të reja, sepse donte të bëhej astronaut, me iriqen Irna që, si dhuratë për ditëlindje, donte vetëm të binte dëborë, me pinguinët patinatorë, të cilët po merrnin pjesë në garën e patinazhin në Arenën e Akullit, me Çipmankën, që luante thesaresh me gjyshen e saj, por edhe me personazhe të tjera interesante. Ilustrimet zënë pjesën më të madhe të librit dhe janë aq të bukura e “të ngrohta”, sa duken si të gjalla.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

230 x 195 mm

Nr. i faqeve:

48

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Rrëfenjat e Dimrit”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm