Seria: Përgatitem për në shkollë

500 L

Categories: SKU: 9789928177292

Seria: Përgatitem për në shkollë (4 libra)
Mësoni dhe luani, numëroni dhe shkruani, vizatoni dhe zbavituni. Nëse doni ta parapërgatisni fëmijën tuaj për në shkollë, duke i mësuar nocionet themelore, aq të nevojshme për zhvillimin e tij, kjo është seria e duhur. Katër librat e kësaj serie edukative përqendrohen në katër shtylla themelore: të shkruarit, numrat, të kundërtat dhe format. Të gjitha këto nocione ndërthuren me njohuri, ushtrime të këndshme dhe argëtim, për ta bërë të mësuarit një proces jo vetëm përvetësues, por edhe dëfryes.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 300 mm

Nr. i faqeve:

24

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Seria: Përgatitem për në shkollë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm