Shpikjet e mia

700 L

Categories: , SKU: 9789951846080

Në këtë libër, Nikola Tesla shkruan për jetën e vet, një prej gjenive të shekullit XIX dhe XX, për rritjen dhe për shpikjet e veta; për njerëzimin dhe rreziqet që i kanosen. Shpreh pikëpamjet e veta për një varietet temash, të cilat vijojnë të jenë të rëndësishme për njerëzinë.
Një libër që do t’ju sjellë jetën e një gjeniu si rrëfim në vetën e parë. I shkruar me një stil të veçantë e të drejtpërdrejtë, do të mësojmë shumëçka mbi jetën e jashtëzakonshme të një njeriu të madh.

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

116

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Shpikjet e mia”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm