Vishni sipas modës: Kafshët e xhunglës

200 L

Categories: SKU: 9789928349095

Kjo seri përmban 3 libra me nga 250 figura ngjitëse: “Vishni sipas modës kafshët e xhunglës”, “Vishni sipas modës kafshët shtëpiake”, Vishni sipas modës kafshët e fermës”. Kafshët e xhunglës duhet të bëhen gati për karnavalet, për perëndimin e diellit në Lëndinën Hula, për një festë me banane e për shumë gjëra të tjera; kafshët e fermës duhet të vishen për një mbrëmje të madhe në hambar, për një festë çaji, për një koncert roku…; kafshët shtëpiake duhet të organizojnë një premierë veshjesh fantastike e të bëhen gati për një ditë sportive… Merrni figurat ngjitëse, vishini kafshët dhe krijoni skena të tjera, siç tregohen në libër, dhe do të zbaviteni me orë të tëra.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

210 x 265 mm

Nr. i faqeve:

20

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Vishni sipas modës: Kafshët e xhunglës”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm