101 Gjëra që duhet të dini për Futbollin

300 L

Categories: SKU: 9789928287809

Në këtë libër do të zbuloni se nga e ka prejardhjen futbolli, ky sport që ka admirues në gjithë planetin, dhe si është zhvilluar në shekuj, cili ishte klubi i parë i futbollit, pse disa stadiume e klube janë me famë botërore, cilët janë futbollistët më të famshëm në historinë e futbollit, golashënuesit, mbrojtësit, mesfushorët e portierët më të mirë. Për ju të apasionuar mbas mbretit të sporteve, ky libër plot e përplot me ilustrime, me informacione e kuriozitete do të bëhet mjaft i dashur.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

165 x 250 mm

Nr. i faqeve:

48

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “101 Gjëra që duhet të dini për Futbollin”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm