101 Gjëra që duhet të dini për Shpikjet dhe Zbulimet

300 L

Categories: SKU: 9789928287779

Veglat dhe zjarri, Komunikimi, Energjia, Shpikjet, Qepja dhe shkrimi, Ngjyrat e pigmentet, Lufta dhe armët… janë disa nga çështjet me të cilat merret ky libër. Por ju do të takoni këtu edhe shpikësit e mëdhenj, do të mësoni se si visheshin në punë e se si funksiononin shpikjet e tyre dhe do të njiheni me zbulimet e mëdha në historinë e njerëzimit. Çdo gjë është treguar krejt shkurt e thjesht dhe është pajisur me ilustrimet përkatëse.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

165 x 250 mm

Nr. i faqeve:

48

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “101 Gjëra që duhet të dini për Shpikjet dhe Zbulimet”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm