Me 18 melodi: Kafshë të hareshme

Seria “Libra me 18 melodi

1400 L

Categories: SKU: 9789995641764

Bëhuni pjesë e argëtimeve të kafshëve të fermës. Në këtë libër me tinguj fantastikë do të takoheni me fermerin Xhim e kafshët e tij, teksa vozitin në garën e liqenit. Ata zhvillojnë një sërë lojrash në fushë dhe, në fund, e mbyllin me një ndeshje futbolli. Me 18 meloditë e mahnitshme që përmban ky libër i pazakontë, përveç ëndjes së leximit, fëmijët do të argëtohen duke shtypur butonat.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

280 x 300 mm

Nr. i faqeve:

8

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Me 18 melodi: Kafshë të hareshme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm