Djemtë e Rrugës Pal

1000 L

Categories: SKU: 9789928003799

Të pëlqejnë: Vrapimet sa të mbetesh pa frymë, miqësia e vërtetë, lojërat në rrugë? Atëherë… Ky libër është për ty! Në Budapest, në rrugën Pal, gjendet selia qendrore e një grupi djemsh. Kur Açi, kryetari i grupit kundërshtar “Këmishëkuqtë” vjedh flamurin nga një prej kështjellave të tyre, Boka, Nemeçeku dhe Çonakoshi, organizojnë një ekspeditë në kampin armik për ta marrë…

Viti i botimit:

2019

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

302

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Djemtë e Rrugës Pal”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm