Libri im i parë me pyetje dhe përgjigje për Dinozaurët

800 L

Categories: SKU: 9789928287212

Si ishin bimët në kohën e dinozaurëve? Çfarë do të thotë fjala “dinozaur”? Cili dinozaur ishte prindi më i mirë? A ka parë njeri dinozaur të gjallë?… Ky libër është ndërtuar mbi bazën e disa pyetjeve rreth dinozaurëve dhe botës së tyre. Kështu, në çdo faqe ka disa pyetje. Secila prej tyre është shkruar në kanatin e një dritareje, e cila është zbukuruar me mjeshtëri me ilustrimet përkatëse. Po të hapni kanatin, do të gjeni përgjigjen. Jemi të bindur që disa prej përgjigjeve ju i dini, po shumë të tjera do t’i mësoni këtu.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

220 x 280 mm

Nr. i faqeve:

14

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Libri im i parë me pyetje dhe përgjigje për Dinozaurët”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm