Mendësia e madhështisë

1200 L

Categories: , SKU: 9789928006028

Po bën jetë autentike? Po ecën drejt qëllimit apo po i largohesh me vrap? Kjo është historia që dëshiron të tregosh më vonë për veten apo dëshiron diçka tjetër?

Përmes zbulimeve të thella, Lewis Howes, autor bestseller sipas gazetës “New York Times”, na zbulon si ta rishkruajmë të shkuarën, për ta shtyrë veten drejt një të ardhmeje të fuqishme dhe plot begati.

Nga historitë vetjake, strategjitë e mbështetura nga shkenca, ekspertët më të shquar të fushës dhe duke u udhëhequr hap pas hapi, do të mësoni:

  • Si të përcaktoni qartë një mision kuptimplotë për të përforcuar qëllimin në jetë.
  • Si të identifikoni shkaqet e dyshimit te vetja dhe të mposhtni frikërat që ju pengojnë.
  • Si të shndërroni mendjen që të mos prodhojë më mendime sabotuese, duke e pasuruar jetën.
  • Si të shfaqni madhështinë për të ndikuar pozitivisht tek ata që keni pranë.

Duke zbatuar mësimet dhe strategjitë e librit “Mendësia e madhështisë”, do të arrini të planifikoni jetën e ëndërruar dhe ta bëni realitet atë.

Gati jeni?

Udhëtimi drejt madhështisë fillon tani!

Vlerësime

“Në një botë ku mbizotëron stërmundimi, stresi dhe ankthi, libri “Mendësia e madhështisë”

do t’u vijë në ndihmë lexuesve të lidhen me qëllimin e jetës, të gjejnë forcën e brendshme dhe të përdorin dhuntitë që kanë për të përmirësuar veten dhe bashkësinë ku jetojnë.”

– Arianna Huffington, bashkëthemeluese e “The Huffington Post” dhe drejtore ekzekutive e “Thrive Global”

“Çfarëdo që të bëni në jetë, mendësia e duhur është elementi më i rëndësishëm në përmbushjen e ëndrrave. Në këtë libër të mrekullueshëm, Lewis Howes ju jep mjetet praktike për të arritur madhështinë e vërtetë.”

– Dr. Joe Dispenza, autor bestseller i librit “Ti je placebo”

Viti i botimit:

2024

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

424

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Mendësia e madhështisë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm