Një arush me emrin Padington

nga Michael Bond

1000 L

Categories: SKU: 9789928349460

Prej më shumë se gjashtëdhjetë vjetësh, historitë e arushit Padington i kanë mrekulluar fëmijët anembanë botës.
Arushi Padington ka marrë rrugën e udhëtuar nga Peruja e Terrtë deri në çastin kur u takua me pjesëtarët e familjes Braun në stacionin e trenit, të quajtur Padington. Qysh nga ajo ditë jeta e tyre do të ndryshonte një herë e përgjithmonë… pasi edhe gjërat më të rëndomta të jetës u bënë të jashtëzakonshme dhe të gjitha këto, falë arushit të pazakontë, Padington.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

140 x 207 mm

Nr. i faqeve:

16

Përktheu:

Virgjil Muçi

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Një arush me emrin Padington”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm