Përralla me princesha dhe kafshë magjike

1200 L

Categories: SKU: 9789928287878

14 përralla, 14 princesha dhe 14 kafshë të pazakonta. Të gjitha këto i gjeni te ky libër i ilustruar për mrekulli. Çdo princeshëz admiron e ka një kafshë, me të cilën ndan gjithçka e nuk ndihet kurrë e vetme, por e rrethuar përherë me dashuri. Po cilat janë ato? Po ta lexoni, do t’i njihni. Po ju, cilën prej kafshëve do të dëshironit të kishit? Princeshë Helebora ka një dragua të çuditshëm, princeshë Abi ka një mackë që flet, princeshë Lorela ka një zog shqiponje që e do me gjithë shpirt, princeshë Irisi ka një urithkë, shoqen e saj më të ngushtë, princëshë Ambra ka Kakaon, ketrushin që hidhet hop e hop degë më degë… Po lexojini më mirë vetë historitë e tyre, mbushur me përkushtim e dashuri, dhe kështu as ju nuk do të ndiheni ndonjëherë vetëm.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

230 x 300 mm

Nr. i faqeve:

116

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Përralla me princesha dhe kafshë magjike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm