12 përralla klasike

1500 L

Categories: SKU: 9789995670474

Një libër i vyer, ku fëmijët do të zbulojnë magjinë e rrëfenjave dhe kënaqësinë e leximit. Çdo faqe e librit është me ilustrime shumëngjyrëshe nga më të bukurat, që i përshkruajnë hollësisht skenat e përrallave dhe personazhet e tyre. Përrallat janë treguar me stil të thjeshtë dhe me shkronja të mëdha, në mënyrë që të vegjlit t’i hedhin me sukses hapat e parë si lexues, pikërisht duke lexuar këto përralla klasike, që nuk do t’u ikë koha kurrë. Një koleksion përrallash mahnitëse në një libër të vetëm!

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

220 x 290 mm

Nr. i faqeve:

188

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “12 përralla klasike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm