Ç’të bësh kur gabimet të futin dridhmat

Udhëzues për fëmijë nga Dawn Huebner

480 L

20% Off

Categories: , SKU: 9789928286376

Eksploruesit eksplorojnë vende në të cilat ata nuk kanë qenë kurrë më parë. Atyre mund t’u duhet njëfarë kohe derisa t’i bëjnë zbulimet e tyre. Ata mund ta kenë të vështirësi t’i kuptojnë hartat. Ata mund të ndjekin shtigje të gabuara apo të marrin kthesa të gabuara. Ka raste që ndonjëherë atyre u duhet t’ia nisin nga e para të gjithë ekspeditën!

Sikur eksploruesit të mos i kishin pranuar gabimet e tyre dhe të mos kishin vazhduar përpara, ndoshta ata kurrë nuk do të kishin bërë ndonjë zbulim! Të duket e njohur me veten? Nëse e ke problem të pranosh gabimet, nëse përpiqesh të kesh vazhdimisht të drejtë, ose nëse shqetësohesh se nuk do të jesh i mirë sa duhet, ky libër është për ty!

Botues:

Nr. i faqeve:

96

Përkthyes:

Aulona Ormeni

Kopertina:

E butë

Viti i botimit:

2019

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ç’të bësh kur gabimet të futin dridhmat”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm