Përralla me Lepurushë

500 L

Categories: SKU: 9789928287175

Ky libër përmban 5 përralla të zgjedhura e të ilustruara, të gjitha me lepurushë. Por, ama, jo të gjithë lepurushët e përrallave janë njësoj. Po t’i lexoni e t’i shihni dhe të përfshiheni në aventurat e këtyre çapkënëve, doemos që do t’i njihni dhe do të zgjidhni kështu lepurushin tuaj të preferuar: Denin, Benin, Bonën, Lulunë…? Cili prej tyre ndihej i vetmuar, cili ishte mburravec, cili i zhdukte karotat? Gjatë leximit, gazi dhe buzëqeshjet nuk do t’ju ndahen.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

230 x 195 mm

Nr. i faqeve:

48

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Përralla me Lepurushë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm