Princeshë Bora dhe Njëbrirëshi

600 L

Categories: SKU: 9789928287137

Princeshë Bora, që jetonte në mbretërinë e dimrit, dëshironte të kishte shumë shokë e shoqe. Nganjëherë dëshirat realizohen! E ëma, mbretëresha e akullit, i dhuroi Borës një glob dëbore. Ai bëri magjinë. Që ta njihni edhe ju magjinë e tij, shoqërojeni princeshë Borën në aventurën e saj të mahnitshme. E rrethuar papritur nga njëbrirëshi, nga vajzat e kristalta dhe nga njerëzit prej dëbore, princesha jonë nuk do të ndihet më fillikat. Ilustrimet me ngjyra të posaçme, te të cilat mbizotërojnë e bardha dhe e kaltra, i bëjnë edhe fëmijët të ndihen sikur ndodhen në mbretërinë e dimrit.

Kopertina:

E fortë

Përmasat:

230 x 230mm

Nr. i faqeve:

22

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Princeshë Bora dhe Njëbrirëshi”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm