Aventurat e Kapiten Brekushit 1

600 L

Categories: SKU: 9789928003096

Shkrimtari i shumëpëlqyer dhe ilustruesi fitues i Medaljes Caldecott, Dav Pilkey, u jep lexuesve të vegjël një aventurë të mrekullueshme me këtë libër jashtëzakonisht zbavitës, plot veprim dhe që lexohet me lehtësi. Me vizatimet e bukura në çdo faqe, Aventurat e Kapiten Brekushit është një libër i përshtatshëm si për fillestarët ashtu edhe për lexuesit më të rritur. Dhe librat e tjerë humoristikë bestseller të Dav-it do t’i bëjnë me siguri edhe lexuesit më shpërfillës të qeshin për orë të tëra.

 

Zbuloni librat e tjerë të serisë

Viti i botimit:

2018

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

128

Përkthyes:

Nikolla Langore

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Aventurat e Kapiten Brekushit 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm