Kapiten Brekushi 2 dhe sulmi i tualeteve folëse

600 L

Categories: SKU: 9789928003133

Sa herë që ndodh diçka e mbrapshtë, Xhorxhi dhe Haroldi, zakonisht, tregohen të përgjegjshëm!

Duket se kanë filluar përsëri ato çapkënllëqet e tyre të vjetra! Në fillim, prishën kuvendin e shpikjeve të shkollës me një sërë rrengjesh prej të marrësh.

Pastaj, krijuan pa dashje një ushtri prej tualetesh folëse të liga e të egra, të cilat u munduan të pushtonin botën. Kush do t’i ndalë ato tualete mishngrënëse?

Duket si një detyrë për kapiten Brekushin!

 

Zbuloni librat e tjerë të serisë

Viti i botimit:

2018

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

140

Përkthyes:

Nikolla Langore

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kapiten Brekushi 2 dhe sulmi i tualeteve folëse”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm