Kapiten Brekushi 3 dhe sulmi i zonjave aliene

600 L

Categories: SKU: 9789928003669

Xhorxhi dhe Haroldi i kanë luajtur një a dy rrengje pothuajse kujtdo në shkollën fillore Xherom Horvic.

Kur shakaja e tyre me e fundit ben qe zonjat inatcore te mensens te largohen nga puna, zoti Krap merr ne pune nje trashe zevendesuesesh te pazakonta qe rastis tu ngjaje shume alieneve.

A do te mundet kaloresi pelerinekuq, Kapiten Brekushi te shpetoje perseri situaten? Apo ato zonjat aliene te menses do ta hane ate vete per dreke?

Per kete dhe shume te tjera, ju ftojme te na ndiqni ne vellimin e trete te serise se Kapiten Brekushit.

 

Zbuloni librat e tjerë të serisë

Viti i botimit:

2019

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

145

Përkthyes:

Nikolla Langore

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kapiten Brekushi 3 dhe sulmi i zonjave aliene”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm