Kapiten Brekushi 6 dhe beteja e madhe hakmarrëse e djalit qurrash bionik 1

600 L

Categories: SKU: 9789928004598

Seria vazhdon me një sukses të jashtëzakonshëm. Kësaj radhe Xhorxhi dhe Haroldi përballen me një përbindëshe: Zonjën Brekëtërheqëse. Ccfarë ndodh me dy djemtë shakaxhinj dhe aventurat me rrobotët e tmerrshëm?!? Kapiten Brekushi po kthehet në një rekord global, me mbi 100 milionë kopje të shitura deri më tani në të gjithë botën.

Kësaj here Xhorxhi dhe Haroldi ia kanë dalë mbanë vërtet… Kanë krijuar NJË PËRBINDËSHE! Ajo është më e shpejtë, më e zgjuar dhe më e ligë nga gjithçka që ka parë bota deri më tani: është Zonja Brekëtërheqëse!

Me ndihmën e robotëve të saj të tmerrshëm dhe modelit të llahtarshëm të flokëve ajo do t’i futë një tërheqje të fortë brekësh kujtdo që i del përpara, ndër ta edhe Kapiten Brekushit.

A do të arrijë Zonja Brekëtërheqëse të shpallë fundin e heronjve tanë? Duhet të lexoni librin që ta mësoni. Dhe ndërkohë… hapni sytë!

Zbuloni librat e tjerë të serisë

Viti i botimit:

2020

Kopertina:

E butë

Nr. i faqeve:

172

Përkthyes:

Nikolla Langore

Botues:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Kapiten Brekushi 6 dhe beteja e madhe hakmarrëse e djalit qurrash bionik 1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Libra të ngjashëm